Prekių katalogas

Lipdukai nagams

 • 1.30
  1.90 Sutaupykite 0.60
  1.50
  Prekė išparduota. Susisiekite
  3.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  3.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
  3.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Lipdukai nagams internetu

  Šiandieną vyrauja daugybė būdų, kuriais galima dekoruoti bei ypatingai gražiai papuošti nagus. Turbūt daugelis sutiktų, jog vienas populiariausių būdų nagų lakavimui yra gelinis nagų lakavimas. Tačiau nepaisant to, ne visiems toks lakavimo būdas yra patinkantis, todėl daugybė dailiosios lyties atstovių ieško įvairių ir skirtingų bei išskirtinių būdų kaip dekoruoti nagus, o vienas greičiausių, efektyviausių bei patogiausių yra nagų dailės priemonės, tokios kaip lipdukai nagams. Natūralu, jog vienoms moterims labiau patinka vienspalviai nagai ar vienokios ar kitokios tekstūros, o kitoms norisi labiau išskirtinio dizaino, kuris savo spalvomis bei raštais dar labiau atkreiptų dėmesį, o nagų lipdukai tai gali pilnai suteikti.

  Itin platus nagų lipdukų asortimentas

  Nagų lipdukų pasirinkimas yra be galo platus, todėl iš pradžių gali pasirodyti netgi pernelyg sunku išsirinkti. Tačiau nereikėtų per anksti išsigąsti, kadangi niekuomet nebūna per didelio nagų lipdukų pasirinkimo, kuriuo galėtumėte pasipuošti arba padailinti klientų nagus. Kuo didesnis nagų lipdukų kiekis bus, tuo bus lengviau išsirinkti bei rasti tuos vienintelius, kurie tiks. Lipdukai nagams gali būti labai įvairūs - vandens lipdukai, 3D lipdukai nagams, gyvūnų ar augalų motyvų nagų lipdukai ir dar daugybė įvairiausių. Visgi derėtų atminti, jog lipdukai nagams turi būti klijuojami laikantis tam tikrų instrukcijų, pavyzdžiui vandens lipdukai nagams turi būti būtinai klijuojami pagal specialius nurodymus, kad būtų užtikrintas kokybiškas ir ilgalaikis nagų lipdukų priklijavimas. Nagus reikia paruošti, atlikti manikiūrą, padengti norima spalva ir ant išdžiovintų nagų reikia lakuoti topą, ant kurio bus dedami vandens lipdukai. Ant iškirpto dizaino, popierine puse į apačią ir karštame vandenyje sušlapinto vatos diskelio reikia laikyti iki 30 sekundžių. Jeigu vanduo bus karštas, lipduko plėvelė bus dar elastingesnė ir lengviau aplikuojama. Uždėtą dizainą tereikia išlyginti taip, kad neliktų jokių burbuliukų ir išdžiovinkite nagus. Atlikus šiuos žingsnius tereikia nagą vizualiai aptvarkyti - apkirpti nagų lipdukus ir padildžiuoti nagų galiukus. Paskutinis žingsnis yra nagų padengimas topu. Ir viskas - jūsų nagai jau paruošti bei apklijuoti išskirtinio dizaino nagų lipdukais. Taip pat daugeliui moterų yra ypatingai svarbus nagų spalvų ar netgi dizaino derinimas su visa aprangos visuma ar kitais įvaizdžio akcentais. Daugelis nuolat stengiasi suderinti tokius dalykus, kaip drabužių ir nagų spalva ar netgi derinama su makiažo spalvomis, ar dar kitomis detalėmis. Tačiau derėtų žinoti, jog to daryti nėra būtina ir visuomet galite sau leisti mėgautis skirtingomis ir savaip patraukliomis spalvomis ar nagų dizainais. Lipdukai nagams dėl savo išskirtinai didelės įvairovės gali būti itin patogiai perkami internetu, kadangi jums nereikės laukti gyvose eilėse renkantis prekes. Nagų lipdukai taps itin efektyviu bei išskirtinai žaviu būdu, kuris leis jums sukurti dar neregėtus bei išskirtinius nagų dizainus.

  Lipdukai nagų dailei bei išskirtiniams dizainams kurti

  Nagų lipdukai yra išskirtinis būdas, kuriuo galite padailinti savo nagus bei išsiskirti iš visų kitų. Jeigu jums pabodo tradiciniai nagų lakavimo būdai, tokie kaip paprastas ar gelinis nagų lakavimas - lipdukai nagams bus tobulas pasirinkimas, kuris leis jums mėgautis naujais ir dar nematytais nagų dizainais. Lipdukai nagams gali tapti naujai atrastu nagų lakavimo ir dizaino formavimo būdu, kurio nesinorės iškeisti į jokį kitą. Nagų lipdukai yra itin sparčiai populiarėjantis būdas lakuoti nagams, kurį pasirenka vis daugiau ir daugiau dailiosios lyties atstovių.

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti