Prekių katalogas

Baldų komplektai

 • 1690.00
  1780.00 Sutaupykite 90.00
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Baldai kirpykloms kaip išsirinkti tinkamus baldus savo salonui?

  Kai norite, kad jūsų kirpykla būtų kuo puikesnė, svarbu, kad ją suprojektuotumėte taip, kad ji būtų patogi ir suteiktų klientams gerą įspūdį, baldai kirpykloms iš salonams.eu padės tai pasiekti. Tačiau labai svarbu, kad darytumėte viską, ką galite, ir ieškotumėte salono baldų, kurie būtų pritaikyti jūsų salono poreikiams, kad įsigytumėte geriausią įmanomą pirkinį. Atsižvelgdami į tai, skaitykite toliau, kad galėtumėte įsigyti geriausiai jums tinkančius baldus.

  Kirpyklos baldai į ką svarbu atsižvelgti perkant?

  Kirpyklos baldai, kurie apsaugo klientus ir suteikia jiems patogumo yra geriausias variantas.Jūsų klientų patogumas yra svarbiausias dalykas, kurį turite suprasti, kai kalbama apie grožio salono  - kirpyklos įrengimą. Pagalvokite apie tai - jei jūsų klientai sėdės jūsų kėdėje galimai kelias ateinančias valandas, ar nenorėtumėte padaryti viską, kad jiems būtų patogiau? Tyrimai aiškiai rodo, kad daugelis žmonių vaikšto su skausmu, su kuriuo jiems tenka susidurti kiekvieną dieną. Pavyzdžiui, 80 % žmonių patiria vienokius ar kitokius apatinės nugaros dalies skausmus. Įsitikinkite, kad kirpyklos baldai – kėdės atitinka klientų nugaros kontūrą. Suteikite jiems visą reikiamą atramą, kad jie galėtų patogiai sėdėti ir nesikūprintų iš diskomforto. Įsigiję baldus grožio salonams, galėsite lengvai atlikti plaukų, nagų, masažo ar bet kokią kitą specializaciją. Jūsų klientai jausis vertinami ir grįš tolesniam aptarnavimui, žinodami, kad yra patikimose rankose.

  Dėmesys baldų ir salono įrangos estetikai

  Įsitikinkite, kad sutelkėte dėmesį į tai, kaip atrodo jūsų kirpyklos baldai, kai bandote aprūpinti naujomis salono detalėmis. Norėsite pasikviesti interjero dizainerį, kuris padėtų jums pasiūlyti idėjų, kurios būtų kūrybingos ir produktyvios jūsų grožio salonui. Pagalvokite ne tik apie tai, kokią nuotaiką sukuria kirpyklų baldai, bet ir apie tai, kaip efektyviai jie gali būti naudojami. Pavyzdžiui, jei jūsų salonas yra prabangioje miesto dalyje ir pritraukia brangiai mokančius klientus, turėsite, kad baldų dekoras tai atspindėtų. Galite rinktis meniškai elegantišką išvaizdą, kuri sukurs jūsų salone aplinką atitinkančią aplinką. Kirpyklų įranga ir kirpyklos baldai turi būti išdėstyti taip, kad būtų sukurtos sėdimos ir laukimo vietos klientams, taip pat vietos, skirtos vietos produktams demonstruoti. Taip pat turėtumėte įsileisti daug natūralios šviesos, nes saulės spinduliai puikiai gerina nuotaiką ir mažina stresą. Turėtumėte sukurti keletą spalvų schemų, kurios taip pat pakeltų nuotaiką jūsų salone. Žmonės mėgsta daryti nuotraukas ir vaizdo įrašus socialinei žiniasklaidai, todėl norėsite, kad jūsų salonas atitiktų standartus ir būtų vieta, kurioje žmonės norėtų praleisti valandų valandas savo laiko.Įsitikinkite, kad perkate aukščiausios kokybės kirpyklos baldus. Tam reikia kreiptis į baldų pardavėją, kuris specializuojasi profesionalių baldų srityje. Daugelis baldų parduotuvių ne tik prekiauja salono įranga, bet ir suteiks jums remonto paslaugas, kai jų prireiks.

  Salono apšvietimas

  Įsitikinkite, kad pasidomėjote ieškomo salono įrangos tiekėjo istorija. Taip pat įsitikinkite, kad tiekėjas suteikia garantiją jūsų baldų įrangai. Skirkite laiko pasikalbėti su keliais grožio salono baldų įrangos specialistais, kurie turi platų pasirinkimą. Salonams.eu turi aukščiausios kokybės įrangos už mažiausias įmanomas kainas, todėl susisiekite su mumis šiandien tai jei domina baldai kirpykloms kreipkis pas mus jau šiandien.

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti