Prekių katalogas

Silikoniniai kilimėliai

 • Silikoniniai kilimėliai salonams internetu

  Grožio salonuose gausu įvairiausių priemonių, tiek tokių, kurios po naudojimo lieka karštos, tiek tokių, kurios po naudojimo gali likti drėgnos ar šlapios, o joms padėti yra reikalinga speciali vieta, jog būtų išvengtas stalo sušlapinimas ar netgi sugadinimas.Tam puikiai pasitarnauja silikoniniai kilimėliai, kurių dėka galėsite be vargo ir jokio rūpesčio padėti jūsų darbo priemones, o stalas liks švarus bei apsaugotas nuo netikėtumų. Taip pat dar vienas silikoninių kilimėlių privalumas yra tas, jog jie yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, o tai užtikrina ilgaamžį kilimėlių salonams naudojimą, todėl galėsite būti ramūs, jog vieną kartą įsigiję kilimėlį, jį galėsite naudoti itin ilgai, lengvai ir saugiai.

  Silikoniniai salono kilimėliai

  Grožio salone yra daugybė priemonių. Nuo didžiausių, tokių kaip baldai, kuriems taip pat gali būti reikalingi tam skirti kilimėliai, pavyzdžiui kėdėms, iki mažiausių įrankių, tokių kaip žirklutės ar dildės. Taip pat kone kiekvienas grožio profesionalas naudoja ir tokias priemones kaip plaukų tiesintuvai, kurios naudojant įkaista iki didelės temperatūros, o po jų naudojimo, jos turi būti atvėsinamos, kad būtų galima saugiai padėti ant stalo, dėžutėje ar stalčiuje. Dėl šių priežasčių yra reikalingas silikoninis kilimėlis, ant kurio prietaisus galima dėti netgi ir karštus, o tai gali itin palengvinti darbą specialistui bei jį pagreitinti, kada nereikia galvoti nei kaip, nei kur padėti karštus prietaisus. Taip pat salono kilimėliai padeda ir dirbant bei naudojant priemones daugybę kartų vienu metu. Pavyzdžiui, kuomet yra atliekama ilgesnė procedūra, plaukų tiesintuvas gali būti nuolat saugiai padedamas ir vėl paimamas nuo silikoninio kilimėlio, o tai leidžia paspartinti darbą, užtikrinti aukštesnį komfortą bei greičiau atliekamą procedūrą klientui, kadangi nebereikia papildomai ataušinti prietaiso, todėl jis gali būti visą laiką įjungtas ir saugiai naudojamas.

  Daugkartiniai silikoniniai kilimėliai

  Žodis silikoninis gali asocijuotis su daugkartiniu naudojimu, kas ir yra visiška tiesa, kuomet kalbame apie kilimėlius, pritaikytus specialiam naudojimui salonuose. Silikoniniai salono kilimėliai yra pagaminti iš itin kokybiškų medžiagų, jie puikiai atlieka apsauginę funkciją, o svarbiausia - yra neslystantys, todėl gali būti saugiai padedami kone bet kurioje, jums patogioje vietoje. Taip pat salono kilimėliai yra pagaminti iš storos gumos, o tai užtikrina, jog karštis nebus perduodamas per gumą ir taip nepažeis jūsų stalo ar kitos darbo vietos. Tai yra itin pigi, tačiau labai efektyvi investicija, kurios dėka gali būti palengvintas bei pagreitintas jūsų darbas ir apsaugotos brangios grožio salono priemonės, tokios kaip stalas. Taip pat silikoniniai kilimėliai užtikrina mažesnę įrankių subraižymo tikimybę bei užtikrina, jog kilimėlį bus lengva nuvalyti po tekančiu vandeniu net ir jį ištepus. Dar vienas populiarus pasirinkimas yra silikoninis kilimėlis / rankovė. Tai specialiai karštoms žnyplėms ar kitiems prietaisams pritaikytas kilimėlis laikyti, o tai yra itin patogu daryti dėl būtent tam sukurto dizaino. Ant šio kilimėlio prietaisus galima tiek padėti, tiek juos įdėti į vidų, taip sukuriant dar didesnę apsaugą nuo galimų susižeidimų ar apgadinimų dėl didelio karščio.

  Silikoniniai kilimėliai - pigi ir naudinga investicija

  Svarbu paminėti ir tai, jog silikoniniai kilimėliai gali būti įvairių spalvų, formų ar dydžio, o tai leis rasti būtent jums tinkamą salono kilimėlį, kuris tiks puikiai tiks prie jūsų grožio salono interjero. Pavyzdžiui barberiui puikiai tiks skustuvo formos silikoninis kilimėlis, kuris primena jo darbo priemones, o moterims ypatingai patiks rožinės spalvos silikoninis kilimėlis.

 • Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti