Prekių katalogas

Barzdų šepečiai ir šukos

 • Barzdos šukos internetu

  Barzda neatsiejamas vyro atributas, o kai kuriems tai gali sietis ir su vyriškumu, jų įvaizdžio dalimi ar netgi pasididžiavimu. Kiekvienas vyras gali didžiuotis skirtingai atrodančia barzda - ji gali būti trumpa ar ilga, skirtingų plauko spalvų, dažniausiai priklausomai nuo galvos plaukų spalvos, skirtingo storio plauko, kas gali lemti ir lengvesnę ar sudėtingesnę barzdos priežiūrą. Kai kuriems barzda gali natūraliai augti itin tinkamai deranti prie vyro veido, tačiau kitiems gali prireikti ir specialios savo ar barberio priežiūros. Jeigu ruošiatės patys rūpintis savo barzda - barzdos šukos bus tinkama priemonė, kurios dėka jūsų barzda atrodys žaviau, lygiau bei kruopščiau prižiūrėta. Bet kokiu atveju, ar barzda rūpinsitės patys, ar tai patikėsite barberiui, tokios priemonės kaip barzdos šepetys bus naudojamos kone visuomet, kadangi tai yra vienos pagrindinių priemonių, kurios užtikrina lengvą barzdos sušukavimą, formavimą bei barzdos plaukų paklusnumą.

  Šukos barzdai pravers kiekvienam vyrui

  Nesvarbu ar jūsų barzdą yra ypatingai ilga ir tanki, ar ji yra trumpa - jai tikrai pravers barzdos šukos, kurių dėka kasdienis barzdos formavimas bei jos priežiūra taps lengvesnė. Šukos barzdai yra tinkamos naudoti tiek šlapiems barzdos plaukams, pavyzdžiui tik išlipus iš dušo arba naudojant specialias priemones barzdos priežiūrai bei formavimui, tiek sausiems barzdos plaukams, kuomet šukų dėka galima iššukuoti barzdą ir matyti visus nelygius barzdos plaukus. Šukos barzdai taip pat puikiai pasitarnauja norint ją patrumpinti ar suformuoti, kadangi yra itin lengva parinkti norimą ilgį patrumpinimui ar barzdos plaukų kirpimui. Svarbu paminėti ir tai, jog barzdos šukos būna universalios, todėl galite būti tikri, jog jos idealiai tiks be jokio rūpesčio. Taip pat dėl patogaus dizaino, šukos barzdai gali būti naudojamas ir ilgą laiką be jokio juntamo nuovargio, o tai padės užtikrinti tiek jūsų darbo kokybę bei greitį, tiek ir klientų pasitenkinimą atliktomis procedūromis. Dėl savo nedidelio dydžio barzdos šukos gali būti lengvai naudojamos, kone bet kurioje, jums patogioje vietoje - tiek kirpykloje, grožio salone, tiek kliento namuose, kadangi jos visiškai neužims vietos. Patvaraus plastiko dėka, šukos barzdai tarnaus jums ilgą laiką, todėl galite būti tikri, jog jų nereikės dažnai keisti, o lengvesnis kirpimas bei stiliaus kūrimas atpirks jūsų investiciją kone iškart.

  Barzdos šepetys - dar viena ypatingai naudinga priemonė

  Jau išsiaiškinome, kiek daug ir kokias naudas teikia šukos barzdai. Tačiau ar žinote, jog ir šepetys barzdai yra ne ką mažiau reikalinga priemonė profesionaliam barberiui ar žmogui, kuris nuolat rūpinasi savo barzda namuose? Barzdos šepetys pasižymi taip pat daugybe privalumų, vienas jų - šepetys barzdai yra pagamintas iš 100% natūralių šerių, todėl galite būti tikri, jog naudojant produktą, klientas jaus šimtaprocentinį natūralumą, o šepečio naudojimas bus itin efektyvus. Barzdos šepetys puikiai tinka tiek barzdos, tiek ir ūsų priežiūrai, kuomet yra reikalingas šukavimas ar nepriekaištingos barzdos formos formavimas. Taip pat dėl nedidelio dydžio, šepetys barzdai gali būti laikomas ir kaip itin kompaktiška bei patogi naudojimui priemonė, kadangi ji neužima daug vietos. Šepetys barzdos plaukams puikiai tinka, kuomet reikia susitvarkyti su nepaklusniais barzdos plaukais, jis taip pat švelniai masažuoja odą bei itin tolygiai paskirsto naudojamas barzdos priemones, pavyzdžiui, tokias kaip barzdos aliejus ar vaškas. Todėl dvejojant ir norint išsirinkti barzdos šukas ar šepetį, galite būti tikri, jog šios priemonės jums tikrai taps vienomis pagrindinių rūpinantis barzda - ją trumpinant ar formuojant kiekvieną dieną.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti