Prekių katalogas

Barzdos skustuvai

 • 2.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
  6.90
  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Barzdos skustuvas internetu

  Turbūt kiekvienas vyras, kuris augina bei puoselėja savo barzdą pripažintų, jog barzda yra neatsiejama vyriškumo dalis bei vienas didžiausių to atributų. Tai taip žavi ir tuo, jog kiekvienas vyras gali džiaugtis skirtingai atrodančia barzda, kuri priklausomai nuo veido formos ar kitų detalių gali būti tinkama tik jam. Barzda gali būti tiek trumpa, tiek ilga, skirtingo plauko storio ar spalvos, o lengvai jos priežiūrai gali būti naudojamas toks įrankis kaip metalinis barzdos skustuvas. Skustuvai barzdai yra ypatingai priemonė padedanti itin lengvai suformuoti tiesias, ryškias bei pabrėžiančias barzdos formą linijas, todėl kiekvienas vyras išbandęs skustuvą barzdai nesutiktų jo atsisakyti. Lengvas plauko trumpinimas bei barzdos linijų formavimas dėka barzdos skustuvo taps jūsų kasdienybe, o nepriekaištinga barzdos forma žavės bei džiugins kiekvieną dieną.

  Tobulam barzdos formavimui padės skustuvas barzdai

  Nepaisant to ar jūsų barzda yra itin ilga ir puoselėta ilgą laiką, ar jūsų barzda yra vos dienos laiko, jums bet kokiu atveju bus reikalingas įrankis, kuris padės formuoti ryškias ir aiškias barzdos linijas. Barzdos formavimo skustuvas yra viena tų priemonių, kuri tobulai tinka barzdos formavimui, o jos naudojimas yra itin paprastas, todėl galite būti tikri, jog suformuosite aiškias barzdos linijas itin lengvai ir greitai. Svarbu paminėti ir tai, jog skustuvai barzdai yra universalūs, todėl galite būti tikri, jog jie puikiai tiks be jokio rūpesčio jūsų odai bei barzdai. Taip pat dėl patogaus dizaino, barzdos skustuvas gali būti naudojamas ir ilgą laiką be jokio juntamo nuovargio grožio meistrams - galite dirbti net ir visą dieną, o tai padės užtikrinti tiek jūsų darbo kokybę bei greitį, tiek ir klientų pasitenkinimą atliekamomis procedūromis. Dėl savo nedidelio dydžio metalinis barzdos skustuvas gali būti lengvai naudojamos, kone bet kurioje, jums patogioje vietoje - tiek grožio salone, tiek kliento namuose ar kirpykloje, kadangi barzdos skustuvas yra nedidelis ir visiškai neužims vietos. Aukštos kokybės medžiagų - medienos arba plastiko imitacijos skustuvas barzdai tarnaus itin ilgai, todėl galite būti tikri, jog ši investicija jums atsipirks itin greitai ir su kaupu. Taip pat barzdos skustuvas palengvins jūsų mėgiamo stiliaus kūrimą kone iš karto.

  Metalinis barzdos skustuvas - kaip pasirinkti?

  Gali pasirodyti, jog tinkamą barzdos skustuvą išsirinkti gali būti sunku, tačiau nereikėtų pernelyg greitai nuleisti rankų, kadangi barzdos skustuvo pasirinkimas gali būti itin lengvas. Dažniausiai barzdos skustuvai yra universalūs, todėl jie tiks kiekvienam. Populiariausias skustuvas barzdai yra klasikinio modelio, kuris gali būti naudojamas tiek plaukų, tiek barzdos skutimui. Pagaminti iš nerūdijančio plieno arba marmuro skustuvo ašmenys išliks aštrūs itin ilgai, o aukšta medžiagų kokybė užtikrins švelnų, tačiau itin efektyvų plauko skutimą. Barzdos formavimo skustuvas pasižymi ir specialiai pritaikyta rankena, kuri gali būti su nežymiu įlinkimu dėl patogesnio laikymo ir didesnio darbo su skustuvu efektyvumo. Būtent dėl šių priežasčių barzdos skustuvas yra tinkamas itin detaliam skutimui ar formavimui. Taip pat nemaža dalis skustuvų pasižymi keičiamas skutimosi peiliukais, o tai užtikrina aukščiausią higieną bei saugumą klientams. Barzdos skustuvas - tai būtina priemonė kiekvienam barberbiui, be kurios jis negali įsivaizduoti nė vienos savo darbo dienos. Nuolatinis barzdos formavimas yra barberio kasdienybė, o tokios priemonės, kaip skustuvas barzdai tai ypatingai palengvina bei padaro kirpimą dar tikslesniu bei efektyvesniu.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti