Prekių katalogas

NUTRALASH vandeniui atsparus blakstienų tušas su deimanto dulkėmis

 • Kraunamos nuotraukos

  NUTRALASH vandeniui atsparus blakstienų tušas su deimanto dulkėmis

  Kodas: 9110-01
  Kaina 2495
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

  Prekės ženklas
  NUTRALASH
 • Vandeniui atsparus, blakstienas ilginantis ir riečiantis tušas

  Šis blakstienų tušas, sukurtas intensyviai blasktienų spalvai ir įspudingai jų apimčiai išgauti. Tušas pasižymintis vandenui atspariomis savybėmis. Jo sudėtyje yra deimanto dulkių, kurios ir duoda itin intensyvų, gilų juodos spalvos efektą.

  Naudojant šį tušą, galite nesukti sau galvos dėl lietaus, sniego, drėgnų oro salygų ar laimės ašarų: nepriklausomai nuo salyčio su vandeniu ir drėgme, Jūsų blasktienos išsaugos tobulą išvaizdą visą dieną ar naktį .

  NutraLash vandeniui atsparus blastienų tušas su deimanto dulkėmis, ideliai tinka ir vasarai – galite buti užtikrintos, kad tušas nuo saulės kaitros nenubėgs, o blakstienos nepakeis savo formos ir spalvos.

  Šis tušas, akivaizdžiai padidina blasktienų apimtį, suteikdamas joms ilgio, bei dailiai jas užriesdamas. Itin vertinamas dėl intensyviai juodos spalvos, šepetėlis klasikinės formos, lengvai lenktas. Šepetėlio forma ir šereliai garantuoja, kad blasktienos bus dailiai ir tolygiai padažytos nuo šaknų iki pat galiukų.

  Dėl saugios sudėties, šis tušas nedegina blakstienų, taip pat dėl hipoalerginės švelnios tušo tekstūros, jis tinkamas naudoti net ir labai jautrioms akims.

  Kreminę tušo formulę, sudaro itin smulkus žėrutis ir titano dioksidas, kurių dėka -sukuriamas išraiškingas žvilgnis.

  Tušas nesukelia alergijos, todėl tinka net jautrioms akims, bei kontaktinių lęšių nešiotojoms. Odos tolerancija dermatalogiškai patvirtinta.

  Tušas gaminamas tik juodos spavos.

  Pagaminatas: Vokietijoje
  Talpa: 5 ml