Prekių katalogas

LUSSONI plaukų šepetys fenavimui ROUND SILVER 43mm

 • Kraunamos nuotraukos

  LUSSONI plaukų šepetys fenavimui ROUND SILVER 43mm

  Kodas: 58136-43
  Kaina 1390
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

  Į krepšelį 
 • ? ​​Aukštos kokybės - plaukų šepetys sukurtas ir pagamintas glaudžiai bendradarbiaujant su plaukų profesionalais, siekiant palengvinti šių stilistų darbą
  ? ​​Preciziškas darbas - puikus apvalus plaukų šepetys, puikiai tinkantis trumpų, ilgų ir labai ilgų plaukų formavimui. Keraminės dangos savybės padeda išvengti plaukų džiūvimo ar įelektrinimo, taip pat gali veiksmingai uždaro plaukų žvynelius, suteikia plaukams glotnumo ir blizgesio.
  ? ​​Medžiagos - apvalus vėdinamas dizainas greičiau išdžiovina plaukus. Keraminės dangos jonizuojančiosios ir antistatinės savybės leidžia greičiau ir tolygiai paskirstyti šilumą, todėl yra atsparus labai aukštai temperatūrai iki 220 laipsnių Celsijaus / 428 laipsnių pagal Fernheitą.
  ? ​​Puikūs šereliai - Puikiai suformuoti banguoti šereliai efektyviai apsaugo plaukus nuo pažeidimų ir pagreitina plaukų formavimąsi, pašalindami garbanas ir paliekant šukuoseną lygią, blizgančią ir sveiką.
  ? ​​Išskirtinis dizainas - lengva ergonomiška rankena suteikia komfortą dirbant, o apvali ventiliuojama konstrukcija suteikia papildomo tūrio formuojant, o jos nuimamas kaištis padeda atskirti plaukų sruogas