Prekių katalogas

Deguonies aparatai

 • Deguonies kvėpavimo aparatai internetu

  Kvėpavimas yra svarbiausia žmogaus kūno funkcija, be kurios negalėtume funkcionuoti. Tačiau kartais nutinka taip, jog kvėpavimo funkcijos sutrinka ir be papildomos pagalbos tampa sunku išsiversti. Sutrikus kvėpavimui nebegalime atlikti kasdienių darbų, kuriuos anksčiau darydavote be jokių trukdžių. Tam, kad būtų užtikrintas pilnavertis funkcionalumas jums gali būti reikalingas deguonies aparatas, kuris padeda tiekti deguonį susidūrus su ūminėmis ar lėtinėmis plaučių ligomis. Šios ligos sukelia itin nemalonų dusulį dėl sumažėjusio kraujo įsotinimo deguonimi. Šioms terapijoms yra naudojami deguonies aparatai, kurie aukštos kokybės ir efektyviai veikiančių sistemų dėka paima orą iš aplinkos ir tiekia deguonį pacientui. Deguonies kvėpavimo aparatai turi plačias naudojimo galimybės, todėl jie gali būti naudojami net ir namuose. Visgi, deguonies aparatai dažniausiai yra naudojami gydymo įstaigose. Taip pat derėtų žinoti ir tai, jog deguonies aparatai gali būti reikalingi tik tam tikram laikui, kuomet yra susiduriama su kvėpavimo problemomis.

  Ką derėtų žinoti apie deguonies aparatus?

  Sergant ligomis, tokiomis kaip lėtinės širdies ar plaučių ligos, deguonies įsisavinimas kvėpuojant įprastai yra apsunkinamas ir kvėpavimas tampa sudėtingas. Dėl deguonies nepakankamumo gali atsirasti itin nemalonus dusulys, o kad to išvengti, yra reikalingi deguonies aparatai. Gydymas deguonimi - deguonies kvėpavimo aparatais yra efektyvi priemonė lėtiniam kvėpavimo nepakankamumui gydyti. Aparato dėka yra skiriamas didesnės koncentracijos deguonis nei yra jo koncentracijos kiekis ore kvėpuojant įprastai. Gydymo deguonimi aparatai padidina deguonies įsisotinimą ir leidžia išvengti nuolatinio dusulio. Deguonies aparatas gali būti taip pat naudingas ir sergant tokiomis ligomis kaip astma, edema, širdies nepakankamumu ar kitomis nervų, raumenų ar krūtinės ląstos ligomis. Efektyvūs, naujausios kartos ir aukščiausios kokybės deguonies aparatai yra itin naudingi ir tuo, jog jiems nereikia papildomai naudoti suspausto deguonies balionų, o koncentruoti deguonį jie gali tiesiog iš oro. Taip pat deguonies koncentratoriai pasižymi ir itin aukštu patikimumu bei patogumu naudojant, taip pat jiems nereikalinga speciali priežiūra, todėl galite būti tikri, jog aparato naudojimas nebus sudėtingas. Deguonies kvėpavimo aparatai - koncentratoriai gali būti tiek mobilūs - veikiantys nuo įkraunamos baterijos, o tai leidžia juo naudotis bet kur ir bet kada, nesirūpinant dėl galimų nepatogumų, tiek ir stacionarūs - jungiami į elektros tinklą. Tiesa, stacionarūs deguonies aparatai gali būti didesni, o jų naudojimas bus apribotas, kadangi visuomet yra reikalingas elektros energijos tiekimas.

  Kuom yra naudingi deguonies kvėpavimo aparatai?

  Deguonies aparatų nauda yra neabejotina, o tai gali patvirtinti kiekvienas, kuriam gyvenimą šie aparatai palengvino. Šiuolaikinių technologijų dėka, deguonies aparatai gali itin lengvai ir greitai išskirti deguonį iš aplinkos oro, jį išfiltruoti, koncentruoti ir patiekti tiesiai į kvėpavimo takus. Deguonies terapija galite naudotis ir nuolat, kadangi tai itin efektyvus būdas pagerinti gyvenimo kokybę. Deguonis dažniausiai yra tiekiamas per nosies kaniulę, o terapijos metu galima netgi ir valgyti, kalbėti ar atsikosėti. Tačiau jeigu yra susiduriama su tokiais sunkumais, kaip esanti nosies obstrukcija ir yra įmanoma kvėpuoti tik per burną, galima naudoti ir veido kaukes, kurios pasižymi ne ką mažesniu efektyvumu. Aparatai deguoniui suteikia energijos ir užtikrina, kad visas organizmas bei organai funkcionuotų ženkliai geriau bei atliktų savo funkcijas. Taip pat deguonies terapijos gali prailginti ir gyvenimo trukmę. Taigi galime teigti, kad deguonies aparatai yra itin efektyvi priemonė, galinti pagerinti gyvenimo kokybę. Jeigu nesate tikri, koks deguonies aparatas yra tinkamas jums, visuomet galite kreiptis į mūsų profesionalius konsultantus, kurie padės jums visais klausimais bei užtikrins tinkamiausio deguonies aparato pasirinkimą būtent pagal jūsų poreikius.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Prenumeruok naujienlaiškį ir apie vykdomas akcijas sužinok pirmas Prenumeruoti