Elektrinis kosmetologinis gultas 370-3, rudas

  • 1,515.00€

  • Be PVM: 1,252.07€
  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • Gamintojas: Lenkija
  • Prekės kodas: 2706


Žymos: Kosmetologinis gultas 370-3, rudas

Komfortas ir įrangos kokybė yra kiekvieno estetinės medicinos skyriaus, profesionalios kosmetikos studijos ar dienos SPA specialisto prioritetas.

Tai aukštos klasės gultas, leidžiantis atlikti kosmetines procedūras ir įvairius masažus. Dėl elektrinio valdymo mes galime patogiai koreguoti gultą, užtikrinantį komfortą tiek klientui, tiek meistrui. Modernus baldų dizainas ir funkcionalumas sudaro fantastinį moderniai įrengto kabineto įspūdį. 

Papildomas pranašumas yra galimybė panaudoti 3 nustatymus. Dėl to, pasirenkant vieną iš jų, gultas automatiškai koreguojamas visose plokštumose pagal anksčiau nustatytas pozicijas. Pasirinktą nuostatą galima lengvai atstatyti, kad galėtumėte vėl reguliuoti atskiras dalis. Paspaudus "išjungimo" mygtuką, gultas grįžta į "nulinę" padėtį.

 

PUIKI KOKYBĖ !!! 2 METŲ GARANTIJA !!!

 Matmenys:
- ilgis 200 cm
- plotis 92 cm
- aukštis 62-80 cm
- leistina maksimali apkrova 200 kg. 

Prekė pristatoma per 5-7 d.d.

Gerbiami pirkėjai, 

Atkreipkite dėmesį, kad pagal įstatymus kurjeriai, vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki buto, kurių svoris viršija 30 kg. 

Labai prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą tuo atveju, jei į patalpas nėra tinkamo privažiavimo krovininiam liftui. 

Su pagarba, SALONAMS EU administracija