Veido valymo deguonimi bei vandeniu aparatas YOSHIDA LOTOS 5W1

  • 2,805.00€

  • Be PVM: 2,318.18€
  • Prieinamumas:Sandėlyje
  • Prekės kodas: 2322


Žymos: Veido valymo deguonimi bei vandeniu aparatas YOSHIDA LOTOS 5W1

Naujiena rinkoje!
veido šveitimas vandeniliu naudojant prietaisą Yoshida yra novatoriškas būdas jungiantis efektyviausias odos atgaivinimo technologijas.

Galimos procedūros šiuo aparatu:
1) veido šveitimas vandeniliu
2) veido šveitimas vandeniu
3) įpurškimo procedūra
4) ultragarsas
5) radijo bangos
6) "šalta/šilta" antgalis

Šveitimas vandeniliu
Vandens hidrinimo technologijos naudojimas leidžia ne tik šveisti, bet ir stabdyti senėjimo procesus. Atliekant šią procedūrą atsiranda įspūdingas veido atjauninimo efektas, odos spindėsys.
Dėl specialių antgalių švytėjimą galima išgauti net ir plonose veido odos vietose. Tai tikra revoliucija kosmetikos rinkoje.

Ųveitimas vandeniu
Tuo atveju, kai vandens hidrinimo funkcija nėra įjungta, galite naudoti veido šveitimo vandeniu funkciją. Rekomenduojama naudoti mineralinį vandenį. Valymas vandeniu tai tikslus, higieniškas būdas pašalinti negyvas epidermio ląsteles.

Purškimo funkcija
Purškimo funkcija leidžia jums paskirstyti kosmetinę priemonę labai higieniškai ir patogiai, tolygiai.

Ultragarsas
Ultragarsas skirtas kontroliuoti įvedamos veikliosios medžiagos kiekį ir gylį į odą. Ultragarsai pagerina odos drėkinimą, maitinimą ir regeneraciją. Preparatai pasiekia gilius epidermio sluoksnius. 

Radijo bangos
Radijo bangų naudojimas sukelia odos endogeninės šilumos susidarymą, audinių ir elastino kaitinimą iki 45-57 laipsnių temperatūros. Dėl šios priežasties jie liftinguoja, suteikia ne chirurginį poveikį odai pakeldami ją. Radijo bangos skatina fibroblastų augimą. 

"Šilta/šalta" antgalis
Tai antgalis naudojantis temperatūros pokyčius. Prietaiso nustatymuose pasirenkame aušinimą arba šildymą. Antgalio temperatūra yra iki 40-55 laipsnių Celsijaus, temperatūros diapazonas šaltame antgalyje iki 15-20 laipsnių Celsijaus. Šaltojo karščio antgalis stimuliuoja odą geriau veikti, gerina jos būklę, stimuliuoja kraujagysles dirbti.

Techniniai įrenginio duomenys:
Nominali įtampa / kintamosios srovės galia 100-120V AC 220-240V ~
Darbo dažnis 50 / 60Hz
Nominali galia 190 w
Matmenys (LXWXH) 54,5 cm * 121 cm, svoris 50 kg. 

 Prekė pristatoma per 5-7 d.d.

Gerbiami pirkėjai,
Atkreipkite dėmesį, kad pagal įstatymus kurjeriai, vairuotojai neprivalo kelti/iškrauti prekių ar padėti nunešti prekes iki buto, kurių svoris viršija 30 kg.
Labai prašome pasirūpinti, kad pristatymo metu šalia būtų žmogus, kuris padės Jums atnešti prekes į Jums reikiamas patalpas ar vietą tuo atveju, jei į patalpas nėra tinkamo privažiavimo krovininiam liftui. 


Su pagarba, SALONAMS EU administracija