Prekių grąžinimas

=> Prašome atkreipti dėmesį, kad tik fiziniam asmeniui galioja: Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 (Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2012 m. kovo 15 d. įsakymo Nr. 4-243 redakcija) "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo", Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones", Lietuvos Respublikos vartotojų teisių gynimo įstatymas, Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.334 straipsnis "Netinkamos kokybės daiktą nusipirkusio pirkėjo teisės".

Visos mūsų parduodamos prekės yra skirtos profesionaliam naudojimui, jeigu pati prekė nėra pažymėta kitaip. 

9. Prekių grąžinimas ir keitimas.
9.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (pvz., pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus: "spausdintas prekes, reprodukcijas ar kitus poligrafijos pramonės dirbinius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 49.00)"; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

9.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 8.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

9.3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

Užpildytą formą su prekėmis siųskite adresu: Savanorių pr.22, Vilnius LT-03116

Prieš grąžinant/keičiant prekes privaloma informuoti pardavėją apie grąžinimą telefonu: +370 678 26146 arba el.paštu: info@salonams.eu  

Primename, kad grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

Prekė grąžinama originalioje gamintojo pakuotėje, su visomis gamintojo etiketėmis.

Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nedėvėta ar kitaip naudota, nesugadinta ir nepraradusi vertės). SURINKTA PREKĖ NEGALI BŪTI GRĄŽINTA . 

Prekė neturi būti purvina, dėmėta ar nučiupinėta. Tokių prekių atgal nepriimame ir pinigų negrąžiname, todėl siunčiant prekes atgal įsitikinkite, kad grąžinama prekė atitinka visus grąžinimo reikalavimus.  

Prekės, grąžinamos iš Lietuvos, turi mus pasiekti lygiai per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo datos klientui, kitu atveju prekių atgal nepriimame ir pinigų negrąžiname. 

Pinigai už siuntimo išlaidas nėra grąžinami (pinigai grąžinami tik už prekes).

Klientas įsipareigoja:

Klientas, grąžinantis / keičiantis prekes, ant grąžinamos siuntos privalo nurodyti siuntėjo adresą.

Pardavėjas  įsipareigoja:

Grąžinti pinigus Klientui už netinkamos kokybės prekes (jei pastebimas gamybinis defektas arba matomi gamybiniai neatitikimai nurodyti prekės specifikacijoje).

Jei Klientas gauna prekę, kuri yra brokuota ar kaip nors kitaip matomas defektas,  Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Klientui prekės grąžinimo išlaidas.

Pardavėjas neatsako už siuntas, kurios buvo išsiųstos klaidingu kliento nurodytu adresu. 

Pardavėjas įsipareigoja gavus Jūsų grąžinamas prekes ir apžiūrėjus jų būklę per 14 darbo dienų atlikti pinigų grąžinimą į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pavedimas apmokant už prekes.

9.4. Pinigų grąžinimo tvarka:

Pinigai už prekes yra grąžinami į Kliento sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pavedimas mokant už prekes.

Pinigai negrąžinami, jei pastebėta, jog prekės buvo tyčia arba dėl neatsargaus elgesio sugadintos (paveiktos aukšta temperatūra, pažeistos aštriais objektais ir t.t.).

9.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 8.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

9.6. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

9.7. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.