Prekių grąžinimo sąlygos

 • 9. PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS
  9.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (pvz., pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus: "spausdintas prekes, reprodukcijas ar kitus poligrafijos pramonės dirbinius (kodas pagal Kombinuotąją prekių nomenklatūrą - 49.00)"; žr. informaciją VšĮ „Vartotojų centras“ tinklalapyje http://www.vartotojucentras.lt/istatymas.php?id=1038). Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
  9.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 8.1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.
  9.4. Grąžinant prekes ne dėl atsiradusių prekės defektų ar trūkūmų, Pirkėjui grąžinami pinigai tik už prekes, atskaičius 5 % (penki procentai) administracinį mokestį už užsakymo apdorojimą.
  9.3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  Užpildytą laisvos formos prašymą su prekėmis siųskite adresu: Savanorių pr.22, Vilnius LT-03116
  Prieš grąžinant/keičiant prekes privaloma informuoti pardavėją apie grąžinimą el.paštu: info@salonams.eu

  Primename, kad grąžinamos arba keičiamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:
  Prekė grąžinama originalioje gamintojo pakuotėje, su visomis gamintojo etiketėmis.
  Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nedėvėta ar kitaip naudota, nesugadinta ir nepraradusi vertės). SURINKTA PREKĖ NEGALI BŪTI GRĄŽINTA .
  Prekė neturi būti purvina, dėmėta ar nučiupinėta. Tokių prekių atgal nepriimame ir pinigų negrąžiname, todėl siunčiant prekes atgal įsitikinkite, kad grąžinama prekė atitinka visus grąžinimo reikalavimus.
  Prekės, grąžinamos iš Lietuvos, turi mus pasiekti lygiai per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo datos klientui, kitu atveju prekių atgal nepriimame ir pinigų negrąžiname.
  Pinigai už siuntimo išlaidas nėra grąžinami (pinigai grąžinami tik už prekes).
  Klientas įsipareigoja:
  Klientas, grąžinantis / keičiantis prekes, ant grąžinamos siuntos privalo nurodyti siuntėjo adresą bei pasirūpinti, kad grąžinamos prekės pasiektų Pardavėją jo nurodytų veiklos vykdymo adresu.
  Už grąžinamas prekes paštomatais pinigai nėra grąžinami.
  Už grąžinamas prekes į trečiųjų šalių surinkimo punktus pinigai nėra grąžinami.
  Už grąžinamas prekes į Lietuvos pašto skyrius pinigai nėra grąžinami.