Prekių katalogas

Deguonies infuzijos/terapijos aparatas SWISS OS03 + SYIS TRIPEPTID kosmetika

 • Kraunamos nuotraukos

  Deguonies infuzijos/terapijos aparatas SWISS OS03 + SYIS TRIPEPTID kosmetika

  Kodas: 138691
  Kaina 1399 
  Preliminarus pristatymo terminas : 6 - 8 d. d.
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

 • Šiuolaikinis deguonies terapijos/infuzijos prietaisas SWISS OS03

  Deguonies infuzija yra naujas neinvazinis odos atjauninimo metodas. Aktyviai veikiant hiperbariniui deguoniui yra koncentruojami aktyvūs ingridientai, kurie parenkami individualiai pagal kliento poreikius. Taipogi galite įmaišyti hialurono rūgštį, antioksidantus, vitaminus arba retinolį. Naudojant oro šepetėlį deguonis yra išpūčiama ant odos, kuri jį deguonizuoja ir pagerina kraujo mikrocirkuliaciją. Dėl šios priežasties oda tampa spinduliuojanti ir įgauna spalvą. Šis sprendimas leidžia švirkšti selektyviai atrinktus ingridientus į giliausius epidermio sluoksnius. Gydymas naudojant hiperbarinį deguonį yra nepakeičiamas regeneruojant, o įtemptos odos poveikis tampa matomas po pirmojo gydymo. OXY BEAUTY įrenginyje naudojama pažangi transformacijos absorbcijos technika (PSA). Jis išskiria deguonį ir azotą panašiomis temperatūromis ir slėgiais, todėl medicininis deguonis atitinka medicinos standartus. Toks procesas yra švarus ir saugus deguonies generavimo būdas be jokių papildomų reakcijų ar likučių, be to, jame nėra užterštų medžiagų - jis yra šviežias ir natūralus.

  Komplekte rasite:
  - SWISS OS03 įrenginys
  - Nosies kanulė 1 vnt.
  - Deguonies ir serumų naudojimo antgalį 1 vnt.
  - Veido deguonies terapijos kaukė 1 vnt.
  - Žarnelių rinkinys
  - Naudojimo instrukcija lietuvi7 kalba, CE sertifikatas. 
  - 12 mėnesių garantija komerciniam naudojimui. 

  Techninės specifikacijos:
  - Didžiausia deguonies koncentracija: 93 (+/-) 3 %
  - Sleidžiamas garsas: 45 dB
  - Slėgis: 50-106 Kpa
  - Srautas: 1-3 LPM
  - Maitinimas: 220-230V
  - Veikimo dažnis: 50-60 Hz
  - Galia: 210 W
  - Svoris: 8 kg 

  VIPER TRIPEPTIDE kremas
  Skirta brandžiai odai, kuriai reikia pakelti veido ovalą, sumažinti raukšles, maitinti ir išlyginti. Jame yra sintetinis baltymas.Šis baltymas švelniai atpalaiduoja įsitempusius veido raumenis, todėl sumažina esamas raukšles ir neleidžia susidaryti naujoms. Kremo sudėtyje yra Spilanthes Acmella augalo ekstrakto, kuris pasižymi stangrinančiu, glotninančiu ir elastingu poveikiu.

  TRIPEPTID VIPER ampulės
  Skirtos brandžiai odai, kuriai reikia pakelti veido ovalą, mažinti raukšles, maitinti ir išlyginti. Juose yra sintetinių baltymų, pagamintų pagal angies Tropidolaemus wagleri nuoduose randamą baltymą. Šis baltymas švelniai atpalaiduoja įsitempusius veido raumenis, todėl sumažina esamas raukšles ir neleidžia susidaryti naujoms. Ampulės atgaivina ir suteikia elastingumo pavargusią veido odą.