Prekių katalogas

CASMARA alginatinė veido kaukė Casmara Hydra Algea Peel Off Mask, 2 kartams

 • Kraunamos nuotraukos

  CASMARA alginatinė veido kaukė Casmara Hydra Algea Peel Off Mask, 2 kartams

  Kodas: 31277-01
  Kaina 1570
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  CASMARA
 • Visų tipų odai.

  Natūralūs aktyvieji ingredientai užtikrina optimalų odos drėkinimą, taip stabdydami senėjimo požymių atsiradimą. Ypač rekomenduojame šias priemones brandžiai ir stangrumą praradusiai odai. Tinka naudoti tiek vyrams, tiek moterims. Priemonės sudėtyje yra jūros dumblių ir kitų natūralių aktyviųjų ingredientų, užtikrinančių tinkamą odos drėkinimą ir suteikiančių jai stangrumo. „Hydra Mask“ su dideliu kiekiu rudadumblių intensyviai drėkina odą ir palaiko jaunatvišką odos ląstelių gyvybingumą. Užtepus kaukę, jaučiamas malonus vėsinamasis efektas. Tonizuoja ir atkuria veido odą. Stangrina, tonizuoja ir ramina odą. Skirta naudoti 2 kartams. 

  Rekomenduojamas naudojimas:

  1 etapas (ampulė): tepkite kremą iš ampulės ant nuvalyto veido.

  2 etapas (kaukė): ištuštinkite 1 maišelio (miltelių) turinį ir 2 maišelio (gelio) turinį į pakuotės dangtelį, kuris tarnauja kaip dubuo. Sumaišykite abu komponentus kartu. Tada tepkite šią masę ant veido ir mentele švelniai slyskite, nespausdami.
  Tolygiai paskirstykite priemonę, pradedant nuo kaktos (įskaitant antakius), skruostų, po to veido ir nosies šonų iš vienos pusės į kitą, geriausia vienu judesiu. Lygiai taip pat uždenkite lūpas. 

  3 etapas: atsipalaiduokite. Palikite kaukę mažiausiai 15 minučių. Praėjus šiam laikui, pakelkite kaukės kraštus ir nuimkite kaukę iš viršaus į apačią.

  SVARBI PASTABA: Kaukę reikia uždėti per mažiau nei 5 minutes, nes kaukės mišinys sukietės po penktos minutės.