Prekių katalogas

CASMARA alginatinė veido kaukė Casmara Antioxidant Algea Peel Off Mask, 2 kartams

 • Kraunamos nuotraukos

  CASMARA alginatinė veido kaukė Casmara Antioxidant Algea Peel Off Mask, 2 kartams

  Kodas: 31276-02
  Kaina 1570
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  CASMARA
 • Antioksidacinė, alginatinė veido kaukė atkurianti ir raminanti veido odą Casmara „Antioxidant Algea Peel Off Mask Kit“

  Visų tipų odai.

  Kaukė atkuria jaunos odos balansą ir suteikia raminamąjį efektą. Jūros dumblių ekstraktas, ožerškio uogos ir balandų sėklos užtikrina tinkamą odos apsaugą ir gyvybingumą. Priemonė stabdo senėjimo požymių atsiradimą. Galima naudoti tiek vyrams, tiek moterims. Naudokite „Casmara Beauty Plan“ priemones kartą per savaitę, ruošdamiesi ypatingai progai arba kaskart, kai norite grąžinti pavargusiai odai grožį ir gyvybingumą. 

  Rekomenduojamas naudojimas:

  1 etapas (ampulė): tepkite kremą iš ampulės ant nuvalyto veido.

  2 etapas (kaukė): ištuštinkite 1 maišelio (miltelių) turinį ir 2 maišelio (gelio) turinį į pakuotės dangtelį, kuris tarnauja kaip dubuo. Sumaišykite abu komponentus kartu. Tada tepkite šią masę ant veido ir mentele švelniai slyskite, nespausdami.
  Tolygiai paskirstykite priemonę, pradedant nuo kaktos (įskaitant antakius), skruostų, po to veido ir nosies šonų iš vienos pusės į kitą, geriausia vienu judesiu. Lygiai taip pat uždenkite lūpas. 

  3 etapas: atsipalaiduokite. Palikite kaukę mažiausiai 15 minučių. Praėjus šiam laikui, pakelkite kaukės kraštus ir nuimkite kaukę iš viršaus į apačią.

  SVARBI PASTABA: Kaukę reikia uždėti per mažiau nei 5 minutes, nes kaukės mišinys sukietės po penktos minutės.

  Veikliosios medžiagos: specialios veikliosios medžiagos, skirtos apsaugoti ir kovoti su išoriniu poveikiu bei senėjimo požymių atsiradimu. Natūralūs ingredientai, kurie turi unikalų atgaivinantį poveikį jūsų odai.