Prekių katalogas

CASMARA alginatinė veido kaukė Casmara Luxury Algea Peel Off Mask

 • Kraunamos nuotraukos

  CASMARA alginatinė veido kaukė Casmara Luxury Algea Peel Off Mask

  Kodas: 31279-01
  Kaina 1150
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

  Į krepšelį 
  Prekės ženklas
  CASMARA
 • Alginatinė veido kaukė atgaivinanti veido odą Casmara „Luxury Algae Peel Off Mask Kit“

  Visų tipų odai.

  Naudojant priemonę oda tinkamai aprūpinama maisto medžiagomis, jai grąžinamas jaunatviškas gyvybingumas. Ypač rekomenduojame šias priemones brandžiai, skaistumą ir gyvybingumą praradusiai odai. Tinka naudoti tiek vyrams, tiek moterims. Priemonės sudėtyje yra 24 karatų aukso dulkių, mineralų ir jūros dumblių ekstrakto. Ypač gerai įsiskverbiantys aktyvieji ingredientai užtikrina tinkamą odos atstatymą ir suteikia odai stangrumo. „Luxury Mask“ sustiprina vidines odos struktūras ir aprūpina odą maisto medžiagomis, atkuriančiomis senstančios odos balansą. Kaukė užtikrina patikimą odos drėkinimą. Oda atrodys jauniau. Užtepus kaukę, jaučiamas malonus vėsinamasis efektas. Tonizuoja ir atkuria veido odą, sumažina odos pabrinkimą ir tamsius ratilus aplink akis. Stangrina, tonizuoja ir ramina odą. 

  Rekomenduojamas naudojimas:

  1 etapas (ampulė): tepkite kremą iš ampulės ant nuvalyto veido.

  2 etapas (kaukė): ištuštinkite 1 maišelio (miltelių) turinį ir 2 maišelio (gelio) turinį į pakuotės dangtelį, kuris tarnauja kaip dubuo. Sumaišykite abu komponentus kartu. Tada tepkite šią masę ant veido ir mentele švelniai slyskite, nespausdami.
  Tolygiai paskirstykite priemonę, pradedant nuo kaktos (įskaitant antakius), skruostų, po to veido ir nosies šonų iš vienos pusės į kitą, geriausia vienu judesiu. Lygiai taip pat uždenkite lūpas. 

  3 etapas: atsipalaiduokite. Palikite kaukę mažiausiai 15 minučių. Praėjus šiam laikui, pakelkite kaukės kraštus ir nuimkite kaukę iš viršaus į apačią.

  SVARBI PASTABA: Kaukę reikia uždėti per mažiau nei 5 minutes, nes kaukės mišinys sukietės po penktos minutės.