Prekių katalogas

Burnos irigatorius iFANZE

 • Burnos irigatorius iFANZE

  Kodas: 135033-01
  Kaina 5690
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

  Į krepšelį 
 • Belaidis dantų priežiūros rinkinys „iFanze“ yra profesionalus kasdienės burnos higienos prietaisas. Efektyviai valo dantis ir dantenas, bei pašalina apnašas ir bakterijas iš sunkiausiai pasiekiamų vietų - tarpdančių, dantenų kišenių ir dantenų linijos. Reguliarus prietaiso naudojimas gali sumažinti dantenų ligų vystymąsi ir žymiai pagerinti burnos higieną, poveikis matomas jau po 2 savaičių

  Privalumai:
  - Irigatorius turi 5 darbo režimus: stiprus / normalus / minkštas / pulsinis / vaikiškas, todėl galite pritaikyti irigatoriaus slėgį pagal savo poreikius - ypač svarbu žmonėms, turintiems padidėjusį dantenų jautrumą.
  - Komplekte yra 7 antgalių antgaliai, kurie padės išspręsti įvairias burnos ertmės problemas.
  - Irigatoriuje naudojama patvari ir lengva 1800mAh įkraunama ličio jonų baterija, visiškai įkrauta (jei naudojama 2 kartus kartą per dieną), gali būti naudojama apie 15 dienų. Jį galima lengvai įkrauti bet kuriuo metu naudojant USB įkrovimo laidą.
  - Didelė 350 ml talpykla: skysčių talpykla yra didesnė nei daugumos panašių produktų rinkoje. Leidžia ilgiau valyti dantis vienu papildymu.
  -  Įrenginis apsaugotas nuo vandens patekimo į prietaiso vidų.
  - Dantų vandens drėkiklis: Dantų drėkintuvo korpusas yra ergonomiškai sukurtas patogiam ir saugiam sukibimui. Belaidė ir lengva funkcija leidžia puikiai naudoti kelionėse ir biure. Be to, rinkinyje yra krepšys daiktams laikyti ir 30 vienetų dantų siūlų.