Prekių katalogas

APIS TERAPIS ASKORBO RŪGŠTIS 40%, 30 ml (ph 1.5)

 • Kraunamos nuotraukos

  APIS TERAPIS ASKORBO RŪGŠTIS 40%, 30 ml (ph 1.5)

  Kodas: 110891-01
  Kaina 1190
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Jeigu prekės sandėlyje pritrūktų, pristatymas gali užtrukti . Tuomet informuosime Jus papildomai.


   

  Atsiprašome, bet ši prekė išparduota. 
  Apie numatomą pristatymo terminą kreipkites į parduotuvės administraciją +370 678 26 146

  Į krepšelį 
 • Askorbo rūgštis 40%
  Visiems odos tipams

  Išskleidžiantis produktas, kurio pH yra 1,5, remiantis askorbo rūgštimi (vitaminu C) ir vyno rūgštimi.

  Pašalina negyvas odos ląsteles, skatina regeneracijos ir atnaujinimo procesus. Askorbo rūgštis yra antioksidantas, apsaugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų, atideda senėjimo procesą. Švelniai pašviesina odos spalvą, padidina odos toną, drėkina. Derinys su vyno rūgštimi suteikia tobulą odos išlyginimą.
  Talpa: 30 ml
   

  DRAUDŽIAMA LIESTI RŪGŠTIES SKYSTĮ PLIKOMIS RANKOMIS. TAI GALI SUKELTI NUDEGIMUS.

  Kokia yra eksfoliacijos procedūra naudojant 40% askorbo rūgštį?

  1. Pirmiausia kruopščiai pašaliname makiažo likučius nuo veido ir tonizuojame odą, paruošiame švarią odą procedūrai.
  2. Užsidedame vienkartines pirštines.
  3. Tepame kosmetinį vazeliną tuose vietose, kuriuose turimi įvairūs smulkūs odos pažeidimai, taip pat lūpų ir nosies kampučiuose bei ypatingai jautriose vietose ir uždengiame marle taip, kad rūgšties priemonė nepatektų ant saugomų odos plotų. Akių vokai (atliekant procedūrą kitoms veido dalims) turi būti padengti sausais, švariais kosmetikos tamponėliais, kurie apsaugotų akis nuo rūgšties prasiskverbimo ir patekimo.
  4. Tepkite rūgštį ant veido odos vengiant zonas aplink akis ir aplink lūpas. Palikite 3-4 minutėms. Draudžiama laikyti šį preparatą daugiau negu 3-4 minutes.
  4. Po 3-4 minučių tepkite rūgšties neutralizatorių ir palikite 1-2 minutėms. Po 1-2 minučių nuplaukite odą šaltu vandeniu.
  5. Norint paskirstyti rūgštį ant odos rekomenduojama naudoti kosmetologinį šepetėlį. DĖMĖSIO! Pirmoji procedūra visada atliekama nuo 2 iki 3 minučių, tačiau kiekvienos kitos procedūros laikas gali būti prailginamas 2 minutėmis. Svarbu niekada neviršyti maksimalaus 10-ies minučių eksfoliacijos laiko. Rankų, dilbių ar šlaunų srityse ilgiausias procedūros laikas yra iki 20 minučių. Nepamirškite nuolat kontroliuoti procedūros eigos (stebėti laiką). Esant stiprioms odos reakcijoms į rūgštį nedelsiant uždėkite neutralizatorių, tuomet nuraminkite odą naudojant alginatinę kaukę.
  6. Po šveitimo rekomenduojama naudoti intensyviai regeneruojančią veido kaukę, serumą ar kitą kosmetikos priemonę, kuri efektyviai maitina, drėkina odą. Po 15 - 20 min. nuplauname ir nusausiname odą.
  7. Pro procedūros rekomenduojama naudoti SPF 50 apsauginį kremą nuo saulės spindulių.

  Prieš naudojimą rekomenduojama pasikonsultuoti su kvalikfikuotu grožio specialistu, norint išvengti bet kokių odos pažeidimų ar komplikacijų, o taip pat būtina sąžiningai įvertinti savo odos būklę.